14 maj 2014

Rekrutacja uzupełniająca - INFORMACJE

Rekrutacja uzupełniająca – wyjaśnienia dodatkowe

Szanowni Państwo,
Zakończyła się rekrutacja właściwa do przedszkoli na terenie Miasta Mysłowice. Ponieważ w niektórych placówkach pozostały jeszcze wolne miejsca, przeprowadzona będzie rekrutacja uzupełniająca. Odbędzie się ona dokładnie wg. takich samych zasad jak poprzednia - rekrutacja właściwa.
W postępowaniu tym mogą brać udział tylko kandydaci, którzy nie zostali wcześniej przyjęci (przy próbie wpisania PESELA kandydata, który ma status przyjęty, nie będzie możliwe założenie lub zmodyfikowanie konta).
Rekrutacja ta odbywać się będzie wg. następującego harmonogramu:

a) od 19 maja godz. 12.00 do 26 maja do godz. 15.00 – Rejestracja kandydatów w systemie oraz składanie Wniosków o przyjęcie do przedszkola I wyboru

b) 6 czerwca godz. 9.00 – Publikacja list kandydatów zakwalifikowanych do przedszkoli

c) od 6 czerwca godz. 9.00 do 12 czerwca godz. 15.00 – Potwierdzanie woli w placówkach, do których kandydaci zostaną zakwalifikowani

d) 16 czerwca godz. 12.00 – Publikacja list kandydatów przyjętych i nieprzyjętych

Wykaz placówek w których będą jeszcze wolne miejsca znajdzie się w zakładce WOLNE MIEJSCA, która zostanie udostępniona w dniu 19 maja o godz. 9.00.

Wtedy też opublikowany zostanie komunikat opisujący sposób postępowania w czasie rekrutacji uzupełniającej zarówno dla całkowicie nowych kandydatów, jak i tych którzy mają już konto w systemie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz